Dietrichstein Maria Theresia Wilhelmina - připsáno (1819 - 1877)
Skicář, obsahuje celkem 23 listů (2 listy byly původně do skicáře vlepeny), celkem 20 kreseb a akvarelů, datace od 1834 do 1836, některé listy opatřeny místním přípisem Boskowitz nebo Lobkowitz, formát 25 x 33,5 cm, lehce poškozené původní desky (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |